Капелан подорожуватиме Канадою заради візочків для дітей Джерела

20 June 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Капелан Іван Нагачевський подорожуватиме Канадою заради крісел колісних для українських дітей.

Капелан Іван Нагачевський перебував в Україні в складі однієї з попередніх ротацій Операція ЮНІФАЄР і відвідував навчально-реабілітаційний центр «Джерело» в межах громадських ініціатив, які підтримує місія, грав вихованцям на бандурі в час музичних занять, допомагав дітям з інвалідністю та учням сихівських шкіл набутися разом на Інклюзивних канікулах 2019.

В липні отець Іван проїде 2,000км на велосипеді через північ провінції Саскачеван в Канаді, щоб зібрати кошти для крісел колісних та допомогти дітям в Україні бути більш мобільними.

Сам він розповідає про проєкт:

У липні я проїду 2000 кілометрів через північ провінції Саскачеван (Канада). Сподіваюсь з вашою допомогою змінити на краще тисячі життів відправивши крісла колісні до України. Я мав честь відвідати Центр Джерело та побачити на власні очі, як працюють фахівці Майстерні реабілітаційного обладнання, як ремонтують і підлаштовують крісла колісні, скільки там іншого обладнання для підвищення мобільності та якості життя дітей з інвалідністю.
Запрошую підтримати кампанію за посиланням, слідкувати за моєю пригодою можна на сторінці @padrebikeride у Фейсбуку або на сайті https://padrebikes.ca/

Щиро дякуємо отцеві Івану за дружбу та за ініціативу, яку він створив для підтримки потребуючих у Джерелі, Львові та Україні цьогоріч. Слідкуйте за вело пригодою капелана в Канаді та підтримуйте дітей Джерела пожертвою за посиланням https://saskkofc.foundation/product/padrebikes-project/

Related news