Кольоровий мурал на подвір’ї Джерела

19 August 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Декілька тижнів волонтери і працівники Джерела розписують паркан навколо центру для дітей Джерела. Робота розпочалась з зачистки самого муралу, грунтування та нанесення ескізів. Для дітей, які прийдуть сюди вже другого вересня на навчання, розмальовуємо стіну з терапевтичною метою. Адже на вулиці вони проводять багато часу: прогулюються, сидять на лавочках, працюють на грядках та в теплицях.

  Допомогти з розписом погодилась художниця з Києва Настя Шингур. Дівчина спеціально на кілька днів приїхала зі столиці. «Мені завжди хотілось спробувати зробити малюнок у великому форматі. Не часто трапляється така нагода розмалювати стіну законним способом, та ще й коли тобі дають фарбу. Я придумувала малюнки, робила контур зображення на паркані, а волонтери вже його розфарбовували, — говорить Настя.
  Дякуємо усім, хто долучився матеріально: Снєжка – УкраїнаТОВ, “Ферозіт”; усім нашим талановитим волонтерам: Анастасії Маринович, Віталію Дубневич, Соломії Толочко, Лілії Батрій, Інні Огеюк, Наталії Терехові та художниці Анастасії Шингур!
  Також медійним партерам: Сихів Медіа, UA: Львів, Galnet.
  Якщо бажаєте долучитись:
  28-30 серпня – нанесення фонового кольору на частину паркану, що залишилась;
  4-6 вересня – розмальовування за власними ескізами разом з дітьми та молоддю центру внутрішньої частини паркану.
  Зголошуйтесь за телефоном 098 719 72 70 – Аня, або пишіть на фейсбук сторінку Центру Джерело.

Related news