Центр Джерело розширює послуги раннього втручання для сімей зі Львова

26 February 2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Раннє втручання – це програма послуг, покликаних здійснювати виявлення та  профілактику порушень розвитку дитини. Вона дозволяє  не втрачати дорогоцінний час,  а сформувати найбільш ефективний план реабілітації, який допоможе дитині максимально реалізувати свій потенціал.

Цьогоріч Джерелу вдалось розширити команду працівників відділу раннього втручання. У 2020 році ми плануємо надати усі необхідні послуги 120 сім’ям. Центр Джерело закликає всіх, хто має потребу або тривогу щодо здоров’я своєї дитини – не зволікати і звертатись за професійною допомогою.

    

Унікальність послуги раннього втручання в тому, що різні фахівці не є розкидані в різних локаціях з різними думками, а зібрані в одній локації. Тому батьки, які звертаються за допомогою, отримують концентровану суміш знань і підтримки від експертів.” – зазначила Тетяна Міщук, заступниця директора Центру з медичної реабілітації

Наразі, Джерело готове приймати дітей та їхні сім’ї, надавати їм фаховий супровід та підтримку як у Центрі , так і у формі програми домашніх візитів.

Нагадаємо, що у листопаді 2019 р. у межах послуги раннього втручання  було запущено програму домашніх візитів. В рамках послуги міждисциплінарна команда фахівців на спеціальному автобусі виїжджає до домівок сімей вихованців або у дошкільні заклади та проводить з ними спеціальні заняття.

     

Контакти:

Усі послуги раннього втручання  – безкоштовні. Для запису на перший прийом, треба телефонувати в реєстратуру Центру Джерело за телефоном: (032) 227 36 00, (098) 981 11 21.

Крім цього відділення раннього втручання від Центру також є у комунальних поліклініках № 5 (вул. Виговського) та № 4 (просп. Червоної Калини).

 

Related news