Візит головних лікарів поліклінік Львова в центр “Джерело”

19 January 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міська влада, в тому числі міське управління охорони здоров’я, активно підтримують розвиток послуги Раннього Втручання у Львові.
І до Джерела відбувся візит головних лікарів поліклінік Львова та їх заступників, ініціатором якого став керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Зустріч відбулася в рамках реалізації пілотного проекту згідно з розпорядження Кабінету міністрів України про створення системи надання послуг Раннього Втручання в пілотних регіонах.

Під час зустрічі лікарі ознайомилися з роботою Відділення Раннього Втручання та досвідом надання послуги протягом 17 років в центрі “Джерело”, поспілкувалися з нашими фахівцями та батьками, прослухали презентацію на тему “Становлення Раннього Втручання в Україні”.
Володимир Зуб наголосив на тому, що послуга Раннього Втручання є актуальною та має бути впроваджена в усіх закладах охорони здоров’я міста Львова.

Після зустрічі в Джерелі делегація лікарів мала змогу познайомитися з новоствореною командою Раннього Втручання на базі Сихівської поліклініки № 4, яку навчали фахівці Відділення Раннього Втручання Джерела.

Ділимося досвідом і разом творимо зміни!

Related news