Відбулася Всеукраїнська конференція з інклюзивного навчання

15 May 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Всеукраїнській конференції «Участь батьків дітей з особливими освітніми потребами в організації ефективного інклюзивного навчання» зібрала багато батьків, фахівців та однодумців. Піднімалися важливі питання по інклюзії та важливості змін в цій сфері.
Батьки відверто та правдиво ділилися власним досвідом включення дитини з особливими освітніми потребами в освітній простір. Інклюзія в першу чергу – це просвітництво. Вона несе інформацію, що є інакшість, яку потрібно приймати. Лариса Самсонова, голова правління ГО «Родина», яка приїхала з Києва, давала дуже корисні поради, з чого починати включення дитини до інклюзивної освіти. Батьки дітей з особливими освітніми потребами є активними учасниками в організації інклюзивного навчання дитини. Але вони потребують підтримки вчителів, керівників навчальних закладів, членів ПМПК, інших батьків та загалом суспільства.

Related news