Про нас

Наша місія

Творити можливості для кращої якості життя людей з особливими потребами у громаді.

Наша візія

Джерело - навчально-реабілітаційний Центр, який надає якісні сімейно-центровані послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику в Україні. Комплекс послуг включає денний догляд та реабілітаційні програми, які забезпечуються висококваліфікованою міждисциплінарною командою фахівців у співпраці з батьками. Джерело є інтегратором у суспільство, моделлю послуг для дітей та молоді з особливими потребами. Джерело формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є навчально - ресурсним Центром на регіональному та національному рівнях.

Наші цінності

Гідність

Повага до прав кожного розвивати свій особистий потенціал та отримувати необхідну підтримку та допомогу

Компетентність

Сприяння розвитку кваліфікованих фахівців для надання якісних послуг; пошук та використання нових методик та технологій

Відповідальність

Зобов’язання дбати про якість дорученої роботи,
безпеку та самопочуття дітей та молоді

Просвітництво

Розповсюдження у суспільстві інформації, досвіду та впровадження змін для поширення принципів та
практик інтегрованої, сімейно-центрованої реабілітації

Розвиток

Поступ вперед за рахунок збалансованості використання ресурсів, справедливості
перед теперішніми й майбутніми поколіннями, солідарності

Засновники

Мирослав Николаєв

Співзасновник центру “Джерело”. За освітою - викладач фізичного виховання(Львівський державний інститут фізичної культури, 1979р.) та магістр державного управління (Академія державного управління при Президенті України 1998 р.) Посади директора БУ НРЦ “Джерело” та Львівського міського центру реабілітації обіймав з першого дня заснування Центру до березня 2014 року

Зеня Кушпета

Громадянка Канади, за фахом магістр музики, педагог, яка за 1992 року працює волонтером в Україні на користь осіб з особливими потребами. Співзасновник центру “Джерело”, а також руху “Віра і світло” в Україні, центру “Емаус” в Українському Католицькому Університеті та української спільноти “Лярш-Ковчег”

Оксана Кунанець-Сварник

Співзасновниця центру “Джерело”. Громадянка Канади, фізичний терапевт з багаторічним стажем, яка з 1994 року працює волонтером в Україні. Консультант та розробник перших реабілітаційних програм центру “Джерело”

Микола Сварник

Співзасновник, активний громадський діяч. Керівник багатьох соціальних проектів, спрямованих на користь осіб за особливими потребами.

ТОВАРИСТВО “НАДІЯ”

Засноване у 1991 році. Львівське обласне товариство захисту прав дітей з інвалідністю, з дитячим церебральним паралічем, під опікою якого перебувають більше ніж 2,5 тисячі осіб.

ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Починаючи з 2008 року, послуги центру надаються у партнерстві з Департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради.