Навчання та професійний розвиток

Понад 29 років команда Джерела надає унікальні соціальні та реабілітаційні послуги, демонструє успішне партнерство влади та неурядового сектору, розвиває та масштабує послуги для дітей та молоді з інвалідністю у місті Львові.

Експерти Джерела готові ділитись досвідом та знаннями. Запрошуємо доєднатись до нашого якісного навчання та професійного вдосконалення.

Навчальні програми Джерела створені щоб розвивати міцне та здорове інклюзивне суспільство, культуру прийняття кожної особи незалежно від її особливостей.

 Адже лікарю, вчителю, соціальному працівнику, менеджеру, поліціянту та багатьом іншим фахівцям приходиться також зустрічатись та комунікувати з дітьми чи дорослими особами з інвалідністю. Для толерантного спілкування та взаємодії потрібні додаткові знання та навички, які тренери та експерти Джерела готові разом з вами розвивати та вдосконалювати.

Основними напрямками навчання є для працівників соціальної сфери та освіти. Також Центр Джерело став провайдером безперервного професійного розвитку для медичних працівників. Є розроблені навчальні програми для ЦНАПів, поліції та інших сфер.

Кожен учасник навчальних програм Джерела отримає корисні знання, щоб розвиватись як фахівець та мати навички гiдного спілкування та взаємодії з особами з інвалідністю.