Пройшов благодійний аукціон картин молоді з особливими потребами “Ті, що малюють серцем”
03 Травень 2017
В кінці квітня в Gorchyn Luxury Concept House відбувся VII традиційний благодійний аукціон живопису «Ті, що малюють серцем».
На аукціон було виставлено 32 картини, авторами яких є 6 молодих художників з особливими потребами, які займаються на художній студії Майстерень для молоді в центрі «Джерело». Всі картині були продані! Загалом було зібрано від продажу картин та в скриньку 110 тисяч гривень, які підуть на підтримку діяльності Майстерень для молоді з особливими потребами центру “Джерело”.
Дякуємо всім, хто був разом з нами! Цінуємо вашу щиру дружбу та підтримку. Радіємо, що маємо так багато справжніх друзів, які допомагають, цікавляться, долучаються до діяльності «Джерела». Робити добро просто!
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/18121019_10155268437021018_2304322911172350889_o-873x1024.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/18156063_10155268448571018_6607956529367425059_o-1024x680.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/18192647_10155268397876018_4194801719481577627_o-725x1024.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/18209410_10155268438016018_6197592076742198360_o-680x1024.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/18121623_10155268396186018_4236580263011229826_o-680x1024.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/18216677_10155268391521018_1819993900225436208_o-1024x680.jpg)