Центр Джерело розширює послуги раннього втручання для сімей зі Львова

26 Лютий 2020

Раннє втручання – це програма послуг, покликаних здійснювати виявлення та  профілактику порушень розвитку дитини. Вона дозволяє  не втрачати дорогоцінний час,  а сформувати найбільш ефективний план реабілітації, який допоможе дитині максимально реалізувати свій потенціал.

Цьогоріч Джерелу вдалось розширити команду працівників відділу раннього втручання. У 2020 році ми плануємо надати усі необхідні послуги 120 сім’ям. Центр Джерело закликає всіх, хто має потребу або тривогу щодо здоров’я своєї дитини – не зволікати і звертатись за професійною допомогою.

    

Унікальність послуги раннього втручання в тому, що різні фахівці не є розкидані в різних локаціях з різними думками, а зібрані в одній локації. Тому батьки, які звертаються за допомогою, отримують концентровану суміш знань і підтримки від експертів.” – зазначила Тетяна Міщук, заступниця директора Центру з медичної реабілітації

Наразі, Джерело готове приймати дітей та їхні сім’ї, надавати їм фаховий супровід та підтримку як у Центрі , так і у формі програми домашніх візитів.

Нагадаємо, що у листопаді 2019 р. у межах послуги раннього втручання  було запущено програму домашніх візитів. В рамках послуги міждисциплінарна команда фахівців на спеціальному автобусі виїжджає до домівок сімей вихованців або у дошкільні заклади та проводить з ними спеціальні заняття.

     

Контакти:

Усі послуги раннього втручання  – безкоштовні. Для запису на перший прийом, треба телефонувати в реєстратуру Центру Джерело за телефоном: (032) 227 36 00, (098) 981 11 21.

Крім цього відділення раннього втручання від Центру також є у комунальних поліклініках № 5 (вул. Виговського) та № 4 (просп. Червоної Калини).

 

Пов’язані новини