Інклюзивні канікули в Джерелі

01 Листопад 2019

Набутися разом – під таким гаслом відбулись треті Інклюзивні канікули у Центрі Джерело. Чотири дні вихованці Центру разом із учнями сихівських шкіл № 13 та № 98 спільно відпочивали, розкажались, творили. Вихованці Джерела завжди з нетерпінням чекають канікул, адже так вони знайомляться з новими друзями.

Цьогоріч на канікулах було багацько активностей: паперове, наукове, бульбашкове та поролонове шоу, майстер-клас із розфарбовування пряників, а ще багато сміху, радості та яскравих емоцій. Віримо, що такі заходи руйнують бар’єри в головах та наближають інклюзію до звичайної української школи.

Дякуємо івент-агенції Ovatio за насичену програму та цікаві розваги, доступні для всіх!
Вдячні Управління соціального захисту Львівської міської ради, що треті Інклюзивні канікули в Джерелі стались, сподіваємось, це стане гарною традицією! 

Вражені інформаційною підтримкою заходу! Дякуємо інформаційному партнеру Сихів Медіа / Sykhiv Media та усім, хто писав i говорив про Інклюзивні канікули в Джерелі Zaxid.Net Інформаційна агенція “Гал-інфо” Портал “Щоденний Львів” Телеканал НТА UA: Львів

Дякуємо фотографкам Олена Павлишин Nadia Dominyuk Katia Manoylo Olya Dmytriv та фотографy Evgeny Kraws за теплі, атмосферні знімки, за те, що змогли спіймати миті стосунку та безбар’єрності. Більше фото за посиланням – тут.

Пов’язані новини