Реалізували проект “Школа Життя” у Центрі Джерело
25 Червень 2018
Хоча уже й закінчився проект «Школа життя» (за фінансової підтримки Фонду “Абіліс”, Фінляндія) , емоції та враження ще не вщухають.
55 дітей та молоді з особливими потребами мали багато корисних занять, навчились готувати елементарні страви, попри те, що частина це робить з підказкою або допомогою.
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Dyzajn-bez-nazvy.png)
А як цікаво було навчитись користуватись кухонною технікою, зрозуміти як це робити безпечно, а також користуватись гострими предметами за допомогою спеціально підібраних рукавиць.
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Dyzajn-bez-nazvy-1.png)
Велика радість була особливо під час візитів до супермакетів, воркшопи на закритій пекарні гіпермаркету, самостійна закупівля продуктів.
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Dyzajn-bez-nazvy-2.png)
Усі діти та молодь лише перепитували чи буде продовження цих занять. Так, продовження буде! Незважаючи на закінчення проекту за фінансової підтримки Фонду “Абіліс” ці заняття у Центрі Джерело будуть продовжуватись як для цих так і для нових дітей.
Спеціальне кухонне приладдя та обладнання, закуплене в рамках проекту, буде і надалі використовуватись для наступних занять з кулінарії.
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Dyzajn-bez-nazvy-3.png)
Також молодь та діти мають виїзди в кіно та кафе “Вареники тут”.
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/Dyzajn-bez-nazvy.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/Dyzajn-bez-nazvy-1.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Dyzajn-bez-nazvy-4.png)