Велике дитяче свято в “Джерелі”
05 Червень 2017
1 червня на подвір’ї центру “Джерело” відбулося велике Дитяче свято! Мали приємність вітати школярів з десяти шкіл та багато сімей з дітьми, радіємо, що свято об’єднало таку велику кількість гостей та волонтерів. Більше 20 атракцій та різних активностей для дітей, ярмарок солодощів, морозива та смачного лимонаду, батут, бульбашкове шоу, танці, майстер-класи та багато іншого – все це було для дітей та заради них.
Свято вийшло дуже теплим, дружнім, атмосферним та неймовірно яскравим! Дякуємо, що прийняли наше запрошення, провели цей день разом з джерельною спільнотою! Було зворушливо спостерігати за тим, що немає жодних бар’єрів між дітьми, стаємо друзями з дитинства!
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_4597-1024x642.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_4751-1024x688.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_7595-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_4668-1024x682.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_7219-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_4744-1024x658.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_8125.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_8230.jpg)