Привітання з нагоди 25-ліття Центру Джерело від Друзів Джерела Торонто

07 Квітень 2019

  Дорога Джерельна Родино!

 

  Чи справді минуло вже 25 років? Здається це тільки вчора батьки дітей з церебральним паралічем у Львові та області створили для самодопомоги свою організацію – “Товариство Надія”. Зорганізувавши себе це природньо що батьки почали турбуватися про майбутнє своїх дітей. Отож, у грудні 1993 року Центр Джерело, заснований батьками дітей з церебральним паралічем відкрив свої двері для реабілітації дітей з фізичною та розумовою неповносправністю. Від того часу Центр успішно зростає.

 

  Друзі Джерела в Канаді пересилають усім у Джерелі теплий привіт і сердечні вітання з 25-літтям невтомної праці на захист дітей та молоді з особливими потребами. Ми Вам дякуємо за 25 років любові, турботи та піклування які Ви даруєте вихованцям під Вашою опікою. Ми Вас подивляємо. Ми дуже гордимося Вами. Ваша заанґажованість у Центрi, особливо у праці з дітьми та молоддю, є справді безцінна. Mи чуємо відгуки від канадців котрі повертються після відвідин Джерела. Можна сказати без перебільшення, що Ваша праця у Центрі надихає.

 

   Ми віримо що на наступні 25 років Центр Джерело буде надалі передовим у своїй галузі, не лише у Львові, але і в цілій Україні.

    

    Нехай Господь Вас усіх благословляє за те діло яке Ви вже здійснили, та за все що будете ще робити. Нехай Центр Джерело продовжує бути “Джерелом надії – Фундаментом для життя”.

   

   Вітаємо Джерело! Многая літа чудовим працівникам! На многії літа нашим прекрасним дітям, молоді та батькам!

    З пошаною до Вас,
    Друзі Джерела Торонто

Пов’язані новини