Щедрий вівторок з Джерелом

03 Грудень 2019

Щедрий Вівторок, Всеукраїнський день добрих справ, цьогоріч припав на 3 грудня – міжнародний день людей з інвалідністю, тож для нас – це можливість голосно говорити про важливість інклюзії та надати усім охочим можливість долучитись до доброї справи, яка пропагує цю цінність.

UPD: Щедрий вівторок з Джерелом,  підсумки:

600+ добродіїв
178 715 гривень
6875 літрів пального

Дякуємо за підтримку Люкс FM Львів та їх неперевершеним слухачам, команді Cypress Semiconductor Ukraine, Домашня пекарня “Кримська перепічка” і їх найдобрішим гостям, команді та глядачам Театр Лесі Українки, Західноукраїнській регіональній дирекції OTP Bank, Україна.

Безмежно вдячні за сміливість ініціювати та провадити індивідуальні благодійні онлайн збірки, а також усім добродіям, які підтримали цю ідею гривнею! Запрошуємо ознайомитись зі звітом про використання коштів, залучених 17ти онлайн збірками на платформі Української біржі благодійності,  у розділі “Документація”.

Разом нам вдалось зібрати кошти для того, щоб сім автобусів Джерела щодня привозили вихованців на заняття та реабілітацію! Трохи більше половини видатків Транспортної програми Центру покриває міське управління соціального захисту, іншу частину допомагають забезпечити Благодійний фонд ‘Відкриті очі’ компанії SoftServe, компанія GTL і такі фандрейзингові ініціативи як #ЩедрийВівторок. Разом робити добрі справи простіше!

Пов’язані новини