Привітання Джерельній спільноті з нагоди 25-річчя від співзасновниці Центру Зені Кушпети

07 Квітень 2019
  Дорога Джерельна Родино – сердечно Вас вітaю!
  Ми далеко в Канаді, але серцем і думками з Вами із-за океану приєднуємося до святкування Ювілею нашого дорогого Джерела.
  За 25 років Джерело об’єднало стільки прекрасних дітей та молоді, активних батьків, відданих працівників та керівників, щедрих жертводавців, партнерів у міській і державній владі та дуже багато людей доброї волі – усіх наших дорогих друзів!
  Ми з вдячністю Богові дякуємо за цей дар у нашому житті, за це джерело надії і підтримки для багатьох у нашому місті, у нашій країні. З теплом згадуємо ту мрію і палке бажання однодумців разом творити краще майбутнє для дітей з особливими потребами, давати їм можливість з гідністю рости, розвиватися і згодом перетворювати нас і наше суспільство на більш гуманне, любляче і відкрите….

   Ось так, за 25 років, з малого зернятка, зі скромних початків маленької групи дітей у дитячому садочку по вул.Шафарика, виріс великий, чудовий Центр на проспекті Червоної Калини. Щасливі, усміхнені обличчя у нашому Джерелі випромінюють тепло і сердечність усім навколо. Це велика радість і натхнення для нас продовжувати разом крокувати вперед…..на наступних 25!

    Вітаю Вас, дорога Джерельна спільното! Бажаю надалі всіх ласк Божих і Його щедрого благословення на многії літа!

     Радію разом з Вами, обіймаю –
     з любов’ю і вдячністю,
     Зеня

Пов’язані новини