Капелан подорожуватиме Канадою заради візочків для дітей Джерела

20 Червень 2021

Капелан Іван Нагачевський подорожуватиме Канадою заради крісел колісних для українських дітей.

Капелан Іван Нагачевський перебував в Україні в складі однієї з попередніх ротацій Операція ЮНІФАЄР і відвідував навчально-реабілітаційний центр «Джерело» в межах громадських ініціатив, які підтримує місія, грав вихованцям на бандурі в час музичних занять, допомагав дітям з інвалідністю та учням сихівських шкіл набутися разом на Інклюзивних канікулах 2019.

В липні отець Іван проїде 2,000км на велосипеді через північ провінції Саскачеван в Канаді, щоб зібрати кошти для крісел колісних та допомогти дітям в Україні бути більш мобільними.

Сам він розповідає про проєкт:

У липні я проїду 2000 кілометрів через північ провінції Саскачеван (Канада). Сподіваюсь з вашою допомогою змінити на краще тисячі життів відправивши крісла колісні до України. Я мав честь відвідати Центр Джерело та побачити на власні очі, як працюють фахівці Майстерні реабілітаційного обладнання, як ремонтують і підлаштовують крісла колісні, скільки там іншого обладнання для підвищення мобільності та якості життя дітей з інвалідністю.
Запрошую підтримати кампанію за посиланням, слідкувати за моєю пригодою можна на сторінці @padrebikeride у Фейсбуку або на сайті https://padrebikes.ca/

Щиро дякуємо отцеві Івану за дружбу та за ініціативу, яку він створив для підтримки потребуючих у Джерелі, Львові та Україні цьогоріч. Слідкуйте за вело пригодою капелана в Канаді та підтримуйте дітей Джерела пожертвою за посиланням https://saskkofc.foundation/product/padrebikes-project/

Пов’язані новини