Кольоровий мурал на подвір’ї Джерела

19 Серпень 2019
  Декілька тижнів волонтери і працівники Джерела розписують паркан навколо центру для дітей Джерела. Робота розпочалась з зачистки самого муралу, грунтування та нанесення ескізів. Для дітей, які прийдуть сюди вже другого вересня на навчання, розмальовуємо стіну з терапевтичною метою. Адже на вулиці вони проводять багато часу: прогулюються, сидять на лавочках, працюють на грядках та в теплицях.

  Допомогти з розписом погодилась художниця з Києва Настя Шингур. Дівчина спеціально на кілька днів приїхала зі столиці. «Мені завжди хотілось спробувати зробити малюнок у великому форматі. Не часто трапляється така нагода розмалювати стіну законним способом, та ще й коли тобі дають фарбу. Я придумувала малюнки, робила контур зображення на паркані, а волонтери вже його розфарбовували, — говорить Настя.
  Дякуємо усім, хто долучився матеріально: Снєжка – УкраїнаТОВ, “Ферозіт”; усім нашим талановитим волонтерам: Анастасії Маринович, Віталію Дубневич, Соломії Толочко, Лілії Батрій, Інні Огеюк, Наталії Терехові та художниці Анастасії Шингур!
  Також медійним партерам: Сихів Медіа, UA: Львів, Galnet.
  Якщо бажаєте долучитись:
  28-30 серпня – нанесення фонового кольору на частину паркану, що залишилась;
  4-6 вересня – розмальовування за власними ескізами разом з дітьми та молоддю центру внутрішньої частини паркану.
  Зголошуйтесь за телефоном 098 719 72 70 – Аня, або пишіть на фейсбук сторінку Центру Джерело.

Пов’язані новини