В Джерелі пройшла ресурсна зустріч для мам дітей з особливими потребами, а також презентація книги “Філіппіна: Сила тендітного життя”.
21 Травень 2018
Це зворушливе свідчення мами важконеповносправної дівчинки, через яке вона відкриває свої серце, ділиться своїми думками і вірою. Вона розповідає про те, про що більшість батьків бояться говорити. Розповідає проте, що їй важко і часто опускаються руки, про слабкості і страхи.
Мами, які щодня доглядають за своїми дітьми з особливими потребами, дуже потребують додаткового ресурсу, спілкування та відпочинку. І цей день для особливих мам був саме таким! А вишиванка додала святковості та настрою.
Дякуємо Центру «Емаус» за таку необхідну зустріч для мам!
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_7391-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_7611-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_8019-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_8189-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_7895-1024x683.jpg)
![](https://dzherelocentre.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/IMG_7449-1-683x1024.jpg)