Допомагати можна по різному!

02 Лютий 2021

Для безперервної діяльності Центру є певний перелік адміністративних потреб, як і для будь якої компанії. Рівно ж  у дітей та молоді Джерела є кілька регулярних потреб, які ми стараємось забезпечити у партнерстві з соціально відповідальними компаніями  у вигляді благодійної допомоги (in kind)


Починаючи  з червня 2020 року у партнерстві з Мережею магазинів Eva діти з інвалідністю Центру  отримали понад 200 упаковок підгузників у вигляді благодійної допомоги.

 

Дякуємо Мережі магазинів Eva за допомогу для родин, які виховують дітей з інвалідністю. Насправді радіємо що в Україні є компанії, які дбають про розвиток соціальної відповідальності та піклуються потребуючими дітьми.

 

Для багатьох наших вихованців підгузники є необхідним, щоденним засобом гігієни, адже для кожної дитини важливо бути в максимальному комфорті та сухості під час ігор та відпочинку. Ми щиро дякуємо мережі магазинів Еva за  дуже цінуємо допомогу та піклування про комфорт та здоров’я дітей з інвалідністю Центру Джерело.

 

Якщо Ваша компанія готова стати нашим партнером і забезпечити певну потребу в послузі чи товарі –  ми будемо щиро вдячні!

 

(здається на сайті є про те, як допомогти по іншому, то може туті не треба останнє речення)

Пов’язані новини