Візит головних лікарів поліклінік Львова в центр “Джерело”

19 Січень 2018

Міська влада, в тому числі міське управління охорони здоров’я, активно підтримують розвиток послуги Раннього Втручання у Львові.
І до Джерела відбувся візит головних лікарів поліклінік Львова та їх заступників, ініціатором якого став керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Зустріч відбулася в рамках реалізації пілотного проекту згідно з розпорядження Кабінету міністрів України про створення системи надання послуг Раннього Втручання в пілотних регіонах.

Під час зустрічі лікарі ознайомилися з роботою Відділення Раннього Втручання та досвідом надання послуги протягом 17 років в центрі “Джерело”, поспілкувалися з нашими фахівцями та батьками, прослухали презентацію на тему “Становлення Раннього Втручання в Україні”.
Володимир Зуб наголосив на тому, що послуга Раннього Втручання є актуальною та має бути впроваджена в усіх закладах охорони здоров’я міста Львова.

Після зустрічі в Джерелі делегація лікарів мала змогу познайомитися з новоствореною командою Раннього Втручання на базі Сихівської поліклініки № 4, яку навчали фахівці Відділення Раннього Втручання Джерела.

Ділимося досвідом і разом творимо зміни!

Пов’язані новини