Велике дитяче свято у Джерелі

15 Травень 2019
  Чи існують супергерої? Чи це лише видумки марвелівських коміксів? Супергерої живуть серед нас, більше того, ними може стати кожен! Наші таланти, вміння любити і приймати, творити добро кожного дня і є нашою силою!
  На подвір’ї Центру Джерело відбудеться масштабне святкування до Дня захисту дитини, де кожен може приміряти маску супергероя та переконатись справжні герої живуть серед нас! Свято проводиться не лише для вихованців Центру, але для усіх діток нашого міста. Цей захід покликаний все більше поширювати культуру прийняття у суспільстві, руйнувати будь –які стереотипи та бар’єри.
  В програмі свята:
  великі ляльки, конкурс костюмів, одягнись як супергерою та отримай суперприз, запуск літачків та дистанційне керування автівкою, спортивні розваги, наукове, бальбушкове та паперове шоу, аквагрим, стрільба з лука, розпис на склі, ярмарок сувенірів та солодощів, три фотозони та багато іншого!
  Свято відбудеться 6 червня з 10:00 до 12:30 на подвір’ї центру «Джерело» за адресою просп. Червоної Калини 86а. Запрошуйте своїх друзів, дітей та знайомих та усі приходьте до Джерела святкувати разом з нами!
  Подаруйте дітям свято, яскраві враження та безліч позитиву!
  Чекаємо вас у Джерелі! Вхід безкоштовний!
  Свято з нагоди Дня захисту дітей.
Пов’язані новини