Благодійна акція
Cheers for Charity

24 Січень 2018

8 – 17 грудня проходила благодійна акція CheersforCharity, до якої долучилося 12 львівських закладів. Кошти з продажу коктейлів передавали на підтримку дітей з центру «Джерело».

Благодійність може бути різною. Нові нестандартні ідеї для доброї справи викликають зацікавленість та допомагають людям жертвувати кошти для тих, хто цього потребує. Але завжди має бути хтось, хто захоче робити добро, стане ініціатором благодійної справи та збере навколо себе коло однодумців.

Наприклад, чи можливо поєднати алкоголь та благодійність? Чи може звичайний львівський бар стати місцем благодійності?

Грек, який живе у Львові та розмовляє українською, організатор подій, CEO Night Ambassadors та Table Чад Зоратлі напередодні зимових свят організував креативну благодійну ініціативу CheersForCharity.

Чад на своїй фейсбук сторінці попросив друзів порадити йому благодійну організацію, куди б вони змогли передати кошти, зібрані з акції Cheers For Charity. Багато хто порадив Джерело. І ми неймовірно вдячні за довіру до нашого Центру і за віру в те, що ми робимо для дітей з особливими потребами!

До ініціативи долучилося 12 львівських закладів, які з 8 по 17 грудня продавали коктейлі, а кошти передали в центр «Джерело». З продажу коктейлів було зібрано 22 787 грн! Ми вдячні всім, хто долучився до благодійної акції та особисто Чаду за ініціативність, креативну ідею та довіру! Разом можемо робити добро та змінювати в суспільстві ставлення до благодійностіЗібрані кошти будуть використані на організоване гаряче харчування для вихованців центру «Джерело».

Всі кошти будуть спрямовані на оплату харчування молоді з особливими потребами, яка відвідує осередок центру «Джерело» на вулиці Кирилівській.

Благодійну акцію CheersForCharity підтримали наступні заклади Львова: 4friends Whiskey Pub, 44 Bar, Cabinet, DRUZI Cafe, L’Apero канапас бар, SVIT KAVY, The Room Wine Bar, БудьMore, СОУС кафе, СТАРІ МУРИ, Plates & Cups, Кулінарна студія “Крива Липа”.

Пов’язані новини