Союз Українок Америки уже кілька років допомагає Навчально-реабілітаційному центру «Джерело» у розвитку та навчанні персоналу

07 Лютий 2020

Союз Українок Америки (СУА), а саме 137 відділ Clifton NJ, два роки тому провів благодійний конкурс краси Miss Ukrainian NJ 2018 на підтримку Центру «Джерело», завдяки якому вдалося зібрати 10 тис. доларів.

Кошти були використані на трьохмодульне навчання для працівників Центру та батьків вихованців, на тему  ефективної комунікації та методів денного догляду за людьми з особливими потребами. Тренінги проводила команда тренерів SOFT Tulip, Netherlands. 

   

Наступною вагомою підтримкою були кошти зібрані  наприкінці жовтня 2019 року в Нью-Йорку та Монтклері. У цих містах відбулись благодійні покази нової колекції відомої української модельєрки Оксани Караванської. 5 тис доларів, саме таку суму 137 відділ СУА передав на навчання команди Джерела з благодійних показів.

Зараз Центр активно розширюється, збільшується команда фахівців. Тому особливо важливо дбати про професійне зростання працівників, створити якомога  більше можливостей для їх додаткового навчання. Фінансова допомога від СУА дає змогу планувати та проводити необхідні навчальні модулі та курси.

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» висловлює подяку за всебічну підтримку та надання вагомої благодійної допомоги для здійснення навчання команди Центру.

Ми зворушені допомогою, що надав нам Союз Українок Америки та цінуємо наше партнерство і дружбу.

Пов’язані новини