07 Лютий 2025

Ми вже втретє запускаємо навчання для команд раннього втручання! Минулого року 36 нових команд пройшли тренінговий курс, і ми продовжуємо розширювати мережу фахівців, щоб ця послуга була доступною в кожній громаді. Приєднуйтесь!

Раннє втручання – це більше, ніж просто послуга. Це шанс для дітей із порушеннями розвитку отримати підтримку в найважливіші перші роки життя, а для батьків – зрозуміти потреби дитини та допомагати їй розвиватися. 

Хто може взяти участь?

Запрошуємо організації та установи, які хочуть запровадити послугу раннього втручання та підготувати фахівців. Учасники навчання отримають комплексні знання та навички для ефективної роботи у сімейно-центрованій моделі, навчаться будувати партнерські стосунки з батьками, освоять трансдисциплінарний підхід у командній роботі.
Уже під час навчання команди зможуть почати надавати послугу, отримувати супервізійну підтримку та обмінюватися досвідом з іншими фахівцями.

Згідно з вимогами конкурсу переваги будуть мати такі
команди:

1) команда у складі як мінімум 3-х фахівців з такого переліку: фахівець із соціальної роботи/соціальний працівник, фізичний терапевт, ерготерапевт, психолог, спеціальний педагог, логопед.
2) команди, які будуть працювати у природному середовищі (за місцем проживання родини,  в освітньому просторі  тощо);
3) команди, які мають досвід роботи з дітьми від 0 до 3-х років (бажано).

Як подати заявку?

Якщо ви представляєте організацію чи установу з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Чернівецької, Чернігівської, Харківської, Хмельницької областей, м. Київ або м. Запоріжжя – подавайте заявку на конкурс! 

📝 Прийом заявок триває до 19 лютого 2025 року.
📢 Оголошення результатів – після 26 лютого 2025 року.

ВІДБІР УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОПРАЦЮВАННЯ ПОДАНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ, ЯКИЙ МАЄ МІСТИТИ:

  1. Заяву (у довільній формі),  підписану головою сільської, селищної, міської ради про намір територіальної громади стати учасником проєкту, яка, зокрема, повинна містити 

– інформацію про кількість дитячого населення територіальної громади віком від 0 до 4 років;

зобов’язання територіальної громади підтримати розвиток послуги раннього втручання, та забезпечити сталість її надання на території територіальної громади;

– визначення організації/установи, на базі якої буде створена послуга раннього втручання та організована робота команди раннього втручання.

  1. Анкету, заповнену керівником  закладу/установи/організації/підприємства, на базі якої буде надаватися послуга раннього втручання.

Громадські організації, які виявили бажання взяти участь у проєкті, у разі неможливості подання документів згідно пункту 1, додатково подають:

  1. Заяву про намір стати учасником проєкту (у довільній формі) з інформацією 
  • щодо чисельності працюючих осіб в організації, статусу трудових відносин із цими співробітниками (працюють на постійній основі чи за сумісництвом, перебувають в штаті тощо);
  • щодо реєстрації організації у державному реєстрі надавачів соціальних послуг  (при наявності);
  • про кількість дитячого населення територіальної громади віком від 0 до 4 років.
  1. Інформацію щодо видів фінансових ресурсів організації у 2024 році.

Анкету можна заповнити за посиланням.

Проєкт реалізується ЮНІСЕФ та Центром соціальних послуг «Джерело» у партнерстві з Українською Асоціацією Раннього Втручання за фінансової підтримки Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) через державний банк розвитку KfW за підтримки Міністерства соціальної політики України та Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей.

Пов’язані новини