Ми вже втретє запускаємо навчання для команд раннього втручання! Минулого року 36 нових команд пройшли тренінговий курс, і ми продовжуємо розширювати мережу фахівців, щоб ця послуга була доступною в кожній громаді. Приєднуйтесь!
Раннє втручання – це більше, ніж просто послуга. Це шанс для дітей із порушеннями розвитку отримати підтримку в найважливіші перші роки життя, а для батьків – зрозуміти потреби дитини та допомагати їй розвиватися.
Запрошуємо організації та установи, які хочуть запровадити послугу раннього втручання та підготувати фахівців. Учасники навчання отримають комплексні знання та навички для ефективної роботи у сімейно-центрованій моделі, навчаться будувати партнерські стосунки з батьками, освоять трансдисциплінарний підхід у командній роботі.
Уже під час навчання команди зможуть почати надавати послугу, отримувати супервізійну підтримку та обмінюватися досвідом з іншими фахівцями.
Згідно з вимогами конкурсу переваги будуть мати такі
команди:
1) команда у складі як мінімум 3-х фахівців з такого переліку: фахівець із соціальної роботи/соціальний працівник, фізичний терапевт, ерготерапевт, психолог, спеціальний педагог, логопед.
2) команди, які будуть працювати у природному середовищі (за місцем проживання родини, в освітньому просторі тощо);
3) команди, які мають досвід роботи з дітьми від 0 до 3-х років (бажано).
Якщо ви представляєте організацію чи установу з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Чернівецької, Чернігівської, Харківської, Хмельницької областей, м. Київ або м. Запоріжжя – подавайте заявку на конкурс!
📝 Прийом заявок триває до 19 лютого 2025 року.
📢 Оголошення результатів – після 26 лютого 2025 року.
ВІДБІР УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОПРАЦЮВАННЯ ПОДАНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ, ЯКИЙ МАЄ МІСТИТИ:
– інформацію про кількість дитячого населення територіальної громади віком від 0 до 4 років;
– зобов’язання територіальної громади підтримати розвиток послуги раннього втручання, та забезпечити сталість її надання на території територіальної громади;
– визначення організації/установи, на базі якої буде створена послуга раннього втручання та організована робота команди раннього втручання.
Громадські організації, які виявили бажання взяти участь у проєкті, у разі неможливості подання документів згідно пункту 1, додатково подають:
Анкету можна заповнити за посиланням.
Проєкт реалізується ЮНІСЕФ та Центром соціальних послуг «Джерело» у партнерстві з Українською Асоціацією Раннього Втручання за фінансової підтримки Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) через державний банк розвитку KfW за підтримки Міністерства соціальної політики України та Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей.